Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino Juodkalnijos kolegą Nepriklausomybės dienos proga

Sukurta 2017.05.21 / Atnaujinta 2017.05.21 10:49
  Ministras pasveikino Juodkalnijos kolegą Nepriklausomybės dienos proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 21 d. pasveikino Juodkalnijos užsienio reikalų ministrą Srđan Darmanović ir visus Juodkalnijos žmones Nepriklausomybės dienos proga.

  Sveikinime L. Linkevičius pažymėjo, kad Juodkalnija per 11 nepriklausomybės metų pasiekė didžiulę pažangą stiprinant savo valstybingumą, siekiant šalies piliečių gerovės ir yra pavyzdys kitoms regiono šalims. Tai, kad Juodkalnija greitu metu taps NATO nare, parodo, jog šalies pastangos ir pasiekti rezultatai yra vertinami ir pripažįstami. Ministras taip pat pabrėžė, kad Lietuva nuosekliai remia Juodkalnijos integracijos į Europos Sąjungą kelią, o šalies visiškas prisijungimas prie ES užsienio ir saugumo politikos pozicijų rodo aiškų šalies įsipareigojimą ES principams.

  Lietuva ir Juodkalnija diplomatinius santykius užmezgė 2006 m. liepos 18 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  tomas_razmus-1010.JPG

  Gegužės 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičiaus susitiko su Lietuvoje viešinčiu Juodkalnijos užsienio reikalų ministru Srdžanu Darmanovičiumi (Srđan Darmanović). Ministrai aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo galimybes, Juodkalnijos narystės ES siekius, situaciją Vakarų Balkanuose, aktualius regioninio saugumo ir bendradarbiavimo klausimus.

  Dvišaliai santykiai »

  Gegužės 15 dieną Lietuvoje lankysis Juodkalnijos užsienio reikalų ministras Srdžanas Darmanovičius (Srđan Darmanović), kuris susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi,  Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu bei Seimo Europos reikalų komiteto ir Tarpparlamentinės ryšių su Juodkalnija grupės nariais.

  Dvišaliai santykiai »
  2017 12 14 ranku paspaudimas_ su Juodkalnijos UR ministru.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gruodžio 14 dieną Podgoricoje vykusiuose susitikimuose su aukštais Juodkalnijos pareigūnais išreiškė tvirtą Lietuvos paramą Juodkalnijos euroatlantinei integracijai.

  Dvišaliai santykiai »

  Gruodžio 13-15 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Juodkalnijoje. Vizito metu planuojami susitikimai su Juodkalnijos Prezidentu Filipu Vujanovičiumi, Ministru Pirmininku Duško Markovičiumi, užsienio reikalų ministru Srdanu Darmanovičiumi, Europos reikalų ministru Aleksandru Andrija Pejovičiumi, Juodkalnijos Parlamento nariais.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata