Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems

  Kaip mus rasti?

  Tel. +90 312 447 07 66
  Faksas +90 312 447 06 63
  El. paštas
  • SVARBI INFORMACIJA.jpg RSS NUTRAUKIAMA PILIEČIŲ NETURINČIŲ GALIMYBIŲ IŠVYKTI IŠ TURKIJOS REGISTRACIJA Įkelta2020.04.02

   Informuojame, kad 2020 m. balandžio 1 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmė sprendimą sumažinti sausumos sienos kirtimo punktų skaičių, apriboti skrydžius į Lietuvą ir griežtinti Lietuvoje galiojantį karantino režimą, todėl pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą galės būti teikiama tik išimtiniais atvejais, atsižvelgiant į humanitarinę situaciją geografiškai nutolusiose pasaulio valstybėse, jei iš jų būtų organizuojami bendri Europos Sąjungos repatrijavimo skrydžiai.

   Atsižvelgiant į tai, Lietuvos ambasada Turkijoje nuo balandžio 3 d. nutraukia pageidaujančių grįžti Lietuvos piliečių registraciją, nebeteikia pagalbos randant komercinius skrydžius ir rekomenduoja Lietuvos piliečiams karantino laikotarpiu likti Turkijoje.  

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Turkijoje »
  • KVIETIMAS TEIKTI VYSTOMOJO BENDRADARBIAVIMO PROJEKTŲ PARAIŠKAS TURKIJOS RESPUBLIKOJE Įkelta2020.03.26

   Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Turkijos Respublikoje 2020 metais.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • SVARBU_.jpg PILIEČIŲ NETURINČIŲ GALIMYBIŲ IŠVYKTI IŠ TURKIJOS REGISTRACIJA Įkelta2020.03.24

   Nuo kovo 25 d. Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje pradeda Lietuvos piliečių, esančių Turkijoje, Irane arba Pakistane bei neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registraciją.

    

   Jei Jūsų gyvenamoji vieta yra deklaruota Lietuvoje ir šiuo metu laikinai esate Turkijoje, Irane ar Pakistane, prašytume pranešti kontaktinę informaciją apie save ambasadai elektroniniu paštu [email protected]:

   •  vardą ir pavardę, gimimo datą

   • kontaktinį telefoną ir/ar elektroninį paštą

   • tikslią buvimo vietą ar adresą

    

   Turėdama šią informaciją, ambasada galės su Jumis susisiekti ir informuoti apie esamas sąlygas Turkijoje ir galimas kelionės sąlygas į Lietuvą ateityje.

    

   Atkreipiame dėmesį, kad nuo kovo 24 d. grįžusiems į Lietuvą ir neturintiems COVID-19 ligos klinikinių simptomų piliečiams yra taikoma privaloma 14 dienų izoliacija savivaldybių administracijose numatytose patalpose.

    

   Konsulinės naujienos »
  • 93477_de4e9d7a417d2a261b13fd7c3b4348ee.png VYKDOMA PILIEČIŲ, NETURINČIŲ GALIMYBIŲ IŠVYKTI IŠ IRANO, REGISTRACIJA Įkelta2020.03.16

   Informuojame, kad Lietuvos Respublikos atstovybėse, akredituotose šiuo metu įvardinamai ypatingos rizikos šalių grupei (Kinija, Honkongas, Iranas, Pietų Korėja, Singapūras, Japonija, Italija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija), pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija.

   Lietuvos piliečiai esantys Irane prašomi nedelsiant susisiekti Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje (akredituotai Iranui) – [email protected]

   Maloniai prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą, tikslią buvimo vietą. Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas.

   Registracija bus vykdoma iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.

   Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą piliečiams bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija.

  • FOTO 1 SubtiluZ.jpg Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metis paminėtas Turkijos sostinėje Ankaroje Įkelta2020.03.12

   2020 m. kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje pakvietė Lietuvos draugus ir lietuvių bendruomenę Turkijoje drauge paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • vasario 26 2020 _2.JPG Ankaroje vyko konferencija apie Lietuvos, Lenkijos ir Turkijos istorinius ryšius ir dabarties iššūkius Įkelta2020.03.04

   Vasario 26 d. Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Lenkijos Respublikos ambasada Turkijoje surengė konferenciją tema „Sąsajos tarp Rytų ir Vakarų: žvilgsnis į Turkiją“.

    

   Strateginėje diskusijoje apie Osmanų imperijos ir Abiejų Tautų Respublikos – Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorinius ryšius ir jų įtaką šiandienai bei dabar kylančias bendras saugumo grėsmes diskutavo Lietuvos, Lenkijos ir Turkijos akademikai.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • IMG_0035.JPG Turkijos žurnalistams pristatyta Lietuvos patirtis kovojant su dezinformacija Įkelta2020.02.26

   Vasario 25 d. Lietuvos atstovai dalyvavo diskusijoje dezinformaciją, organizuotoje Turkijos žurnalistų asociacijos spaudos rūmuose Ankaroje. Lietuvos ir Turkijos žurnalistai pasidalino savo patirtimi kaip mato dezinformacijos ir klaidingų žinių plitimą ir kokiomis priemonėmis galima kovoti su šia informacija savo šalyse.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata