Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
piesiniai nugaletojai.jpg

Džiaugiamės sulaukę  didelio susidomėjimo dalyvauti Lietuvos Respublikos ambasados Turkijoje organizuotame  vaikų ir jaunimo piešinių  konkurse Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga. Sulaikėme  kruopščiai atliktų ir spalvingų piešinių, iliustruojančių Lietuvos istoriją ir svajones apie mūsų valstybės ateitį.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Pasitinkant liepos 6-ąją dieną švenčiamą Lietuvos valstybės dieną (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną), Lietuvos ambasada Turkijoje inicijuoja vaikų ir jaunimo, gyvenančių Turkijoje, piešinių konkursą „NUPIEŠKI LIETUVĄ!”

Kviečiame dalyvauti šiame konkurse vaikus ir jaunimą iki 18 metų, kurie nori daugiau pažinti Lietuvą ir nupiešti šios šalies istorinius įvykius ar įsivaizduojamą ateitį.

Konkurse gali dalyvauti vaikai ir jaunimas, kurie yra lankęsi Lietuvoje arba kitais socialiniais ryšiais susiję su Lietuva.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
FOTO 1 SubtiluZ.jpg

2020 m. kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje pakvietė Lietuvos draugus ir lietuvių bendruomenę Turkijoje drauge paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

Istorinė, kultūros diplomatija »
muge.jpg

Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvas kartu su lietuvių bendruomenės atstovais dalyvavo tradicinėje kalėdinėje mugėje, vykusioje gruodžio 1 d. Ankaroje.

Tai buvo gera proga pristatyti Lietuvos kultūros paveldą ir nacionalines tradicijas. Lietuvos stende buvo galima įsigyti lietuviškų maisto prekių, gintaro ir lino dirbinių, tradicinių kūčiukų, grybukų ir kalėdinių sausainių, taip pat pristatyta lietuviška inovatyvi produkcija – džiovintų daržovių ir uogų milteliai.

Istorinė, kultūros diplomatija »
BW01.jpg

Rugsėjo 23 dieną Lietuvos respublikos ambasada kartu su Estijos ir Latvijos ambasadomis Turkijos Respublikos sostinėje Ankaroje paminėjo „Baltijos kelio“ 30-ąsias metines.  

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata