Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA TURKIJOS RESPUBLIKOJE, PAKISTANO ISLAMO RESPUBLIKAI IR IRANO ISLAMO RESPUBLIKAI

Adresas: Mahatma Gandi cad. No:38, 06700 G.O.P., Ankara, TURKEY

plačiau »

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
pera1.png

2018 m. birželio 6 d. Stambule paskelbti vaikų piešinių konkurso „Gintaro kelias: nuo Bosforo iki Baltijos“ nugalėtojai. Pirmą vietą trijose amžiaus grupėse pelnę jaunieji dailininkai keliaus į Vilnių, Rygą ir Taliną.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Baltic10001.jpg

Gegužės 12 d. Baltijos valstybių nepriklausomybės paskelbimo šimtmečio proga Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Estijos ir Latvijos ambasadomis ir Bilkento universiteto simfoniniu orkestru surengė šventinį koncertą "Baltijai 100" Ankaroje. Koncerte dalyvavo žymūs Baltijos šalių muzikantai -  Estijos dirigentė Anu Tali, Latvijos pianistė Lauma Skride, akordeono virtuozas Martynas Levickis ir pianistas Gabrieliaus Alekna.

Istorinė, kultūros diplomatija »
042301.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje sveikina savo partnerius ir draugus Turkijoje su Turkijos Nacionalinio suvereniteto ir vaikų diena. Minėdami šią šventę, Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga bei kiti ambasados darbuotojai aplankė Anıtkabir – Mustafos Kemalio Atatiurko, Turkijos nepriklausomybės karo lyderio bei Respublikos įkūrėjo, mauzoliejų.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
lale02.JPG

Balandžio 14 dieną Stambulo Emirgano parke įvyko oficialus tulpių kompozicijos, vaizduojančios Gediminaičių stulpus, atidarymas. Gediminaičių stulpų kompozicija pristatyta garsiajame Stambulo tulpių festivalyje, kuris yra rengiamas jau tryliktus metus iš eilės balandžio mėnesį.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
karpiniai 1.jpg

2018 m. sausio 15 d. Izmire atidaryta Lietuvos tautodailininkų sąjungos karpinių paroda. Į parodos atidarymą Egėjo jūros pramonės rūmų galerijoje atvyko Izmiro vicegubernatorius, savivaldybės atstovai, užsienio šalių konsulai, verslo asociacijų ir meno draugijų nariai.

Istorinė, kultūros diplomatija »
sausio 13 1.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadoje pažymint Laisvės gynėjų dieną lankėsi Turkijos Respublikos ombudsmenas Şeref MALKOÇ.  Ambasadorius Audrius Brūzga supažindino svečią su Sausio 13-osios svarba Lietuvos valstybingumui taip pat aptarė piliečių teisių gynimo institucijos veiklos principus, aktualijas bei Lietuvos ir Turkijos ombudsmeno institucijų dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas.

Istorinė, kultūros diplomatija »
paskaita Ankara 02.jpg

Lietuvos ambasados Turkijos Respublikoje iniciatyva Vilniaus universiteto Lietuvių literatūros katedros doc. dr. Rimvydas Tamošaitis lapkričio 15 d. Stambulo universitete skaitė paskaitą ,,Lietuva literatūroje ir istorijoje“, o lapkričio 16 d. Ankaros universitete paskaitą ,,Lietuvių literatūra: archajiška atmintis ir modernios aspiracijos“. Renginių dalyvius pasveikino ambasadorius Audrius Brūzga ir pažymėjo, kad Lietuva ruošiasi švęsti Nepriklausomybės šimtmetį ir paskaitomos apie Lietuvos istoriją ir literatūrą pradeda Lietuvos prisistatymo Turkijoje programą.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Antalya1.jpg

Rugsėjo 23 d. ketvirtojoje tarptautinėje architektūros bienalėje Antalijoje atidaryta paroda „Kauno tarpukario architektūra“, kurią organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje kartu su Turkijos architektų rūmais ir Ankaros architektų asociacija 1927.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata