Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA TURKIJOS RESPUBLIKOJE, PAKISTANO ISLAMO RESPUBLIKAI IR IRANO ISLAMO RESPUBLIKAI

Adresas: Mahatma Gandi cad. No:38, 06700 G.O.P., Ankara, TURKEY

plačiau »

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas

Kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Turkijos Respublikoje

Sukurta 2018.03.06 / Atnaujinta 2018.03.26 09:12

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Turkijos Respublikoje 2018 metais.

Siūlomi projektai turi atitikti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. rugsėjo 21 d. nutarimu Nr. 937 patvirtintame Vystomojo bendradarbiavimo tarpinstituciniame veiklos plane nustatytas vystomojo bendradarbiavimo politikos kryptis.

Ambasada kviečia teikti PROJEKTŲ PARAIŠKAS šiai koncepcijai įgyvendinti (bendra suma -  10 tūkst. eurų): Vaikų socialinės padėties gerinimas ir švietimo skatinimas Turkijos regionuose.

****

Teikiamos paraiškos turi atitikti Europos Sąjungos, Lietuvos ir Turkijos strateginius susitarimus bei teisines nuostatas.

Projekto paraiškoje turi būti nurodytas bent vienas partneris Turkijoje. Partneris nėra būtinas, jei paraišką teikia Turkijoje registruotas subjektas arba tarptautinė organizacija.

****

Reikalavimus vystomojo bendradarbiavimo projektams, jų atrankai ir įgyvendinimui reglamentuoja Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo ir humanitarinės pagalbos teikimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. kovo 26 d. nutarimu Nr. 278 „Dėl Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2014 m. balandžio 17 d. įsakymu Nr. V–62 „Dėl Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Projektų paraiškas pagal nustatytas formas (Projekto paraiškos forma ir Projekto paraiškos sąmatos forma) su visais privalomais priedais lietuvių arba anglų kalba gali teikti Lietuvos ir užsienio valstybių juridiniai asmenys, kitos organizacijos, jų padaliniai ir fiziniai asmenys.

Užpildytos, pasirašytos ir nuskenuotos projektų paraiškos su nuskenuotais priedais yra siunčiamos elektroniniu paštu [email protected]  arba užpildytos ir pasirašytos projektų paraiškos su priedais yra siunčiamos registruotu paštu arba pristatomos šiuo adresu: Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje, Mahatma Gandi Cad. No: 38, GOP, Cankaya, Ankara, Turkija.

Projektų paraiškos yra priimamos iki 2018 m. kovo 23 d. 24.00 val. Turkijos laiku. Ambasada pasilieka teisę pratęsti nurodytą terminą.

Aktualu ruošiantiems projektų koncepcijas ir paraiškas: Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektų paraiškų ir projektų koncepcijų neesminių trūkumų sąrašas - informacija apie techninio pobūdžio klaidas, dėl kurių paraiškos administracinio vertinimo metu nebus atmestos.

Projektų paraiškų priėmimo terminas pratęstas iki 2018 m. kovo 30 d. 24.00 val. Turkijos laiku.

Naujienlaiškio prenumerata