Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA TURKIJOS RESPUBLIKOJE, PAKISTANO ISLAMO RESPUBLIKAI IR IRANO ISLAMO RESPUBLIKAI

Adresas: Mahatma Gandi cad. No:38, 06700 G.O.P., Ankara, TURKEY

plačiau »

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
muge1.JPG
Labdaros mugė Ankaroje Įkelta2017.11.30

2017 m. lapkričio 26 d. Ankaros J.W. Marriott viešbutyje šurmuliavo tradicinė labdaros mugė. Lietuvos ambasados stendas šiemet buvo dar didesnis ir dar gausesnis. Prekiauta Lietuvoje gamintais lino ir gintaro dirbiniais, medumi, arbata, degtine ir likeriu, rankų darbo vaikų žaislais ir ekologiškais kosmetikos produktais.

Lietuviai Turkijoje »
lietuviai 01.jpg

Lapkričio 18 d. Lietuvos ambasados Ankaroje iniciatyva įvyko pirmasis istorinis Turkijos lietuvių sąskrydis, kuriame dalyvavo apie 70 skirtinguose Turkijos regionuose (Ankaroje, Stambule, Izmire, Alanijoje, Antalijoje)  gyvenančių lietuvių ir jų šeimos narių, taip pat svečiai iš Lietuvos.

Lietuviai Turkijoje »
Velykos1.jpg

Į Turkiją atvykusios Šiaulių krašto tautodailininkės lietuvių bendruomenės nariams surengė edukacines kiaušinių marginimo vašku ir karpinių meno pamokėles. Edukaciniai užsiėmimai sulaukė daug dėmesio ne tik iš suaugusiųjų, bet ir iš mažųjų bendruomenės narių pusės.

Lietuviai Turkijoje »
seminaras01.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Turkijos lietuvių bendruomene vasario 28 d. surengė seminarą Turkijos šeimos teisės tematika šioje šalyje nuolat gyvenantiems Lietuvos piliečiams.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Turkijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata