Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA TURKIJOS RESPUBLIKOJE, PAKISTANO ISLAMO RESPUBLIKAI IR IRANO ISLAMO RESPUBLIKAI

Adresas: Mahatma Gandi cad. No:38, 06700 G.O.P., Ankara, TURKEY

plačiau »

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Lietuviai Turkijoje »

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Atskiros registracijos balsuoti referendumuose nebus. Rinkėjai, kurie jau užsiregistravo balsuoti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, automatiškai bus įtraukti į sąrašus rinkėjų, balsuosiančių referendumuose. Rinkėjai, kurie dar registruosis balsuoti rinkimuose, registruodamiesi http://www.rinkejopuslapis.lt matys atnaujintą informaciją dėl balsavimo referendumuose.

Lietuviai Turkijoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Turkijos Respublikoje 2019 metais.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Turkijoje »

Š. m. kovo 3 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninė registracija balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Palamentą ir t. t.).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Turkijoje »
031201.jpg

Tęstiniame Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo projekte dalyvaujantys 10 Alanijos regiono mokyklų mokytojų Mokytojo dienos proga lapkričio 11 d. kartu su Turkijos lietuvių bendruomene ir Lietuvos ambasados kolektyvu dalyvavo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio bėgime Stambulo Eurazijos maratone. Mokytojus, kurie nubėgo 8 km maršrutą „Vardan tos..“,  pasveikino Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga ir Stambulo metropolijos savivaldybės maratono organizacinio komiteto narys Ismail Can Demirbas.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Turkijoje »
042301.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje sveikina savo partnerius ir draugus Turkijoje su Turkijos Nacionalinio suvereniteto ir vaikų diena. Minėdami šią šventę, Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga bei kiti ambasados darbuotojai aplankė Anıtkabir – Mustafos Kemalio Atatiurko, Turkijos nepriklausomybės karo lyderio bei Respublikos įkūrėjo, mauzoliejų.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
lale02.JPG

Balandžio 14 dieną Stambulo Emirgano parke įvyko oficialus tulpių kompozicijos, vaizduojančios Gediminaičių stulpus, atidarymas. Gediminaičių stulpų kompozicija pristatyta garsiajame Stambulo tulpių festivalyje, kuris yra rengiamas jau tryliktus metus iš eilės balandžio mėnesį.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata