Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
piesiniai nugaletojai.jpg

Džiaugiamės sulaukę  didelio susidomėjimo dalyvauti Lietuvos Respublikos ambasados Turkijoje organizuotame  vaikų ir jaunimo piešinių  konkurse Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga. Sulaikėme  kruopščiai atliktų ir spalvingų piešinių, iliustruojančių Lietuvos istoriją ir svajones apie mūsų valstybės ateitį.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Pasitinkant Lietuvos valstybės ir Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Turkijos lietuvių bendruomenė prisijungė prie daugiau nei dešimt metų gyvuojančios iniciatyvos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Lietuviai Turkijoje »
pav seimo rinkimai 2020.jpg

Nuo liepos 1 d. prasideda rinkėjų Turkijoje ir kitose užsienio šalyse elektroninė registracija dėl dalyvavimo spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose.

Registruotis kviečiame šioje svetainėje: https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija

Konsulinės naujienos » Lietuviai Turkijoje »

Pasitinkant liepos 6-ąją dieną švenčiamą Lietuvos valstybės dieną (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną), Lietuvos ambasada Turkijoje inicijuoja vaikų ir jaunimo, gyvenančių Turkijoje, piešinių konkursą „NUPIEŠKI LIETUVĄ!”

Kviečiame dalyvauti šiame konkurse vaikus ir jaunimą iki 18 metų, kurie nori daugiau pažinti Lietuvą ir nupiešti šios šalies istorinius įvykius ar įsivaizduojamą ateitį.

Konkurse gali dalyvauti vaikai ir jaunimas, kurie yra lankęsi Lietuvoje arba kitais socialiniais ryšiais susiję su Lietuva.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
SVARBI INFORMACIJA.jpg

Informuojame, kad 2020 m. balandžio 1 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmė sprendimą sumažinti sausumos sienos kirtimo punktų skaičių, apriboti skrydžius į Lietuvą ir griežtinti Lietuvoje galiojantį karantino režimą, todėl pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą galės būti teikiama tik išimtiniais atvejais, atsižvelgiant į humanitarinę situaciją geografiškai nutolusiose pasaulio valstybėse, jei iš jų būtų organizuojami bendri Europos Sąjungos repatrijavimo skrydžiai.

Atsižvelgiant į tai, Lietuvos ambasada Turkijoje nuo balandžio 3 d. nutraukia pageidaujančių grįžti Lietuvos piliečių registraciją, nebeteikia pagalbos randant komercinius skrydžius ir rekomenduoja Lietuvos piliečiams karantino laikotarpiu likti Turkijoje.  

Konsulinės naujienos » Lietuviai Turkijoje »
liet--.jpg

Lapkričio 16 d. Kapadokijoje įvyko antrasis visuotinis Turkijos lietuvių suvažiavimas, kuriame dalyvavo apie 50 lietuvių ir jų šeimos narių iš Stambulo, Ankaros, Antalijos, Alanijos ir kitų Turkijos miestų ir regionų.

Lietuviai Turkijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata