Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA TURKIJOS RESPUBLIKOJE, PAKISTANO ISLAMO RESPUBLIKAI IR IRANO ISLAMO RESPUBLIKAI

Adresas: Mahatma Gandi cad. No:38, 06700 G.O.P., Ankara, TURKEY

plačiau »

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
042301.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje sveikina savo partnerius ir draugus Turkijoje su Turkijos Nacionalinio suvereniteto ir vaikų diena. Minėdami šią šventę, Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga bei kiti ambasados darbuotojai aplankė Anıtkabir – Mustafos Kemalio Atatiurko, Turkijos nepriklausomybės karo lyderio bei Respublikos įkūrėjo, mauzoliejų.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
lale02.JPG

Balandžio 14 dieną Stambulo Emirgano parke įvyko oficialus tulpių kompozicijos, vaizduojančios Gediminaičių stulpus, atidarymas. Gediminaičių stulpų kompozicija pristatyta garsiajame Stambulo tulpių festivalyje, kuris yra rengiamas jau tryliktus metus iš eilės balandžio mėnesį.

Lietuviai Turkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
ekspertai1.jpg

2018 m. vasario 27 d. Turkijoje baigtas įgyvendinti ES techninės pagalbos projektas, prie kurio svariai prisidėjo ekspertai iš Lietuvos. Pusantrų metų trukęs projektas buvo nukreiptas į vietinio lygmens administracinių gebėjimų sienų valdymo srityje stiprinimą (IBM LOC-CAP).

Lietuviai Turkijoje »
muge1.JPG
Labdaros mugė Ankaroje Įkelta2017.11.30

2017 m. lapkričio 26 d. Ankaros J.W. Marriott viešbutyje šurmuliavo tradicinė labdaros mugė. Lietuvos ambasados stendas šiemet buvo dar didesnis ir dar gausesnis. Prekiauta Lietuvoje gamintais lino ir gintaro dirbiniais, medumi, arbata, degtine ir likeriu, rankų darbo vaikų žaislais ir ekologiškais kosmetikos produktais.

Lietuviai Turkijoje »
lietuviai 01.jpg

Lapkričio 18 d. Lietuvos ambasados Ankaroje iniciatyva įvyko pirmasis istorinis Turkijos lietuvių sąskrydis, kuriame dalyvavo apie 70 skirtinguose Turkijos regionuose (Ankaroje, Stambule, Izmire, Alanijoje, Antalijoje)  gyvenančių lietuvių ir jų šeimos narių, taip pat svečiai iš Lietuvos.

Lietuviai Turkijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata