Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Skelbiamas vaikų ir jaunimo piešinių konkursas

Sukurta 2020.06.11 / Atnaujinta 2020.06.11 16:07

Pasitinkant liepos 6-ąją dieną švenčiamą Lietuvos valstybės dieną (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną), Lietuvos ambasada Turkijoje inicijuoja vaikų ir jaunimo, gyvenančių Turkijoje, piešinių konkursą „NUPIEŠKI LIETUVĄ!”

Kviečiame dalyvauti šiame konkurse vaikus ir jaunimą iki 18 metų, kurie nori daugiau pažinti Lietuvą ir nupiešti šios šalies istorinius įvykius ar įsivaizduojamą ateitį.

Konkurse gali dalyvauti vaikai ir jaunimas, kurie yra lankęsi Lietuvoje arba kitais socialiniais ryšiais susiję su Lietuva.

Vaikų piešinių konkurso koncepcija:

  • Dalyviai: skirtingų amžių grupių vaikai ir jaunimas.

Amžiaus grupės: nuo 4 m. iki 8 m.; nuo 9 m. ik 12 m. ir nuo 13 m. iki 18 m.

  • Konkurso dalyviai pateikia paštu ar per kurjerį Lietuvos ambasadai Ankaroje vieną originalų piešinį viena iš išvardintų dviejų piešinio temų
  • 1.Tema „Lietuvos istorija“: piešinyje atsispindi Lietuvai svarbus istorinis įvykis, pvz. Karaliaus Mindaugo karūnavimas, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės  kunigaikščių valdymas,  Žalgirio mušis, Vilniaus universiteto įsteigimas, Lietuvos valdovų rūmų statyba, Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo įvykiai ir kt.Tėveliai gali padėti vaikams sugalvoti temą pristatydami arba papasakodami vieną ar kitą svarbų Lietuvos įvykį ir paaiškindami jo istorinę reikšmę ir pasekmes Lietuvos raidai.
  • 2. Tema  „Lietuvos ateitis“:  pasitelkiant vaizduotės pagalbą ir žinias apie Lietuvos dabartinius pasiekimus pasaulyje, piešinyje atsispindi kaip atrodys Lietuva 2050 metais Galima vaizduoti ateities miestus, inovacijas ir technologijas, ateities mokslinius tyrimus ir laboratorijas, Lietuvos žmones ir jų socialinius santykius ir kt. Tėveliai turėtų padėti vaikams kurti piešinį, pateikdami informaciją ir papasakodami apie dabartinius Lietuvos pasiekimus, kaip šiuo metu vystosi Lietuvos ekonomika, kultūra, kitos sritys, pristatyti Lietuvos ateities tikslus, šiuo metu kuriamą ateities ekonomiką.
  • Piešinio antroje pusėje kviečiame 1-2 sakiniais (lietuvių ar turkų kalbomis) užrašyti piešinio pavadinimą, konkurso dalyvio amžių ir miestą, kur jis gyvena.

Visi gauti piešiniai bus įvertinti sudarytos komisijos. Nugalėtojai pagal temą ir pagal vaikų amžiaus grupes bus paskelbti socialiniuose tinkluose.

Tikimės Jūsų visų aktyvaus įsitraukimo.  

Pažinkite ir pamatykite Lietuvą, ją piešdami !

Originalius darbus ir piešinius prašome siųsti registruotu paštu į Lietuvos ambasadą Ankaroje iki pirmadienio, 2020 m. birželio 29 d. adresu:

Litvanya Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Mahatma Gandi Cad. No:38, G.O.P. Çankaya 06700 ANKARA

Naujienlaiškio prenumerata