Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Turkijos Respublikoje 2020 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
vasario 26 2020 _2.JPG

Vasario 26 d. Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Lenkijos Respublikos ambasada Turkijoje surengė konferenciją tema „Sąsajos tarp Rytų ir Vakarų: žvilgsnis į Turkiją“.

 

Strateginėje diskusijoje apie Osmanų imperijos ir Abiejų Tautų Respublikos – Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorinius ryšius ir jų įtaką šiandienai bei dabar kylančias bendras saugumo grėsmes diskutavo Lietuvos, Lenkijos ir Turkijos akademikai.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_0035.JPG

Vasario 25 d. Lietuvos atstovai dalyvavo diskusijoje dezinformaciją, organizuotoje Turkijos žurnalistų asociacijos spaudos rūmuose Ankaroje. Lietuvos ir Turkijos žurnalistai pasidalino savo patirtimi kaip mato dezinformacijos ir klaidingų žinių plitimą ir kokiomis priemonėmis galima kovoti su šia informacija savo šalyse.

Užsienio politika ir diplomatija »
Bursa1.jpg
Lietuvos prisistatymas Bursoje Įkelta2019.11.15

2019 m. lapkričio 13 d. ambasadorius Audrius Brūzga ir patarėja Vaida Stankevičienė Nepriklausomos verslo asociacijos MUSIAD kvietimu lankėsi Bursoje. Provincijos verslo bendruomenei pristatytas Lietuvos ekonominis potencialas ir perspektyvios ūkio sritys dvišalei prekybai bei investicijoms plėtoti. Pažinčiai su Lietuva pratęsti, keletas MUSIAD narių planuoja verslo tiriamąją misiją į Vilnių ir kitus Lietuvos regionus.

 

Užsienio politika ir diplomatija »
PHOTO 5 URGUP.jpg

Spalio 11 dieną Kapadokijos regiono Urgupo mieste oficialiai atidarytas septintasis Lietuvos Respublikos garbės konsulatas Turkijoje. Paskirtasis garbės konsulas Yakupas Dinleras (Yakup Dinler) yra Turkijos viešbučių asociacijos viceprezidentas ir Urgupo prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentas.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Spalio 10-12 d. Ankaroje vyko Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas.

Lietuvos ambasadorių konsultacijose aptarta geopolitinė situacija Juodosios jūros regione, užsienio politikos įvykiai, įvertinti Lietuvos interesai ir bendradarbiavimo galimybės šiame regione. Nemažas dėmesys buvo skirtas aptariant Turkijos užsienio politiką, interesus bei įtaką regione, santykius su Europos Sąjunga, Ukraina, Rusija, taip pat saugumo ir taikos užtikrinimą Turkijos kaimynystėje.

Užsienio politika ir diplomatija »
incirlik 03.jpg

2019 m. gegužės 29 d. ambasadorius Audrius Bruzga, lydimas Lietuvos Garbės konsulo Armagan Oner, apsilankė Incirlik karinėje bazėje Adanoje ir susitiko su ten tarnaujančiais lietuvių kariais. Lietuviai dalyvauja NATO paramos Turkijai misijoje (NS2TUR) ir tokiu būdu betarpiškai prisideda prie Turkijos oro erdvės gynybos.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata