Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +90 312 447 07 66
Faksas +90 312 447 06 63
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
esk1 (1).jpg

Lapkričio 23-24 d. Turkijoje, Eskišehire, lankėsi Vytauto Didžiojo ir Kauno Technologijos universitetų mokslininkų delegacija, kuri dalyvavo Lietuvos ambasados Turkijoje finansuojamo vystomojo bendradarbiavimo projekto veiklose. Projekto tikslas – skatinti Lietuvos ir Turkijos mokslininkų bei pramonės bendradarbiavimą Europos žaliojo kurso ir bioekonomikos srityje, ypatingą dėmesį skiriant žemės ūkio ir maisto sektoriams.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
Alanya psl1.jpg

Rugsėjo 7-9 dienomis Alanijoje lankėsi Lietuvos moterų verslininkių misija iš Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų, kurie kartu su Alanijos pramonės ir prekybos rūmais įgyvendina moterų verslumo skatinimo projektą „Support Movement For Women and Women Entrepreneurship”, finansuojamą  iš Lietuvos ambasados Turkijoje vystomojo bendradarbiavimo lėšų.

 

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
kturizm04.jpg

Gegužės 21-22 d. Lietuvos ambasados Turkijoje laikinoji reikalų patikėtinė Vaida Stankevičienė dalyvavo Turkijos kultūros ir turizmo ministerijos organizuotame pristatymo renginyje “Dar saugesnis turizmas Turkijoje”, kurio metu turizmo sektoriaus situaciją bei su pandemija susijusius iššūkius ir siekius susigrąžinti į Turkiją užsienio turistus pristatė Kultūros ir turizmo ministras Mehmetas Nuri Ersoy.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha